Cestovní pojištění na lyže

Plánujete zimní dovolenou na horách? Nezapomínejte přitom ale na Vaše zdraví a bezpečí a uzavřete si cestovní pojištění.

Proč nestačí zdravotní kartička pojišťovny, tzv. evropský průkaz zdravotního pojištění?

Modrá kartička pojištěnce nehradí převoz do nemocnice ani zpět do České republiky. Je platná pouze ve státem provozovaných zařízeních a nezahrnuje v sobě asistenční služby. Proto je důležité sjednat si před každou dovolenou do zahraniční cestovní pojištění.
Prostřednictvím naší cestovní kanceláře si můžete sjednat 2 varianty cestovního pojištění. Více informací naleznete v záložce POJIŠTĚNÍ.

Pobyt na horách

Lyžařům a snowboardistům připomínáme, že při provozování zimních sportů je nezbytně nutné dodržovat Pravidla FIS pro chování lyžařů a snowboardistů na lyžařských tratích, které upravují veškerá pravidla a povinnosti pro chování na sjezdovkách.

Nejdůležitější pravidla a povinnosti při lyžování

Mezi nejdůležitější pravidla a povinnosti při lyžování patří ohleduplnost, ovládání rychlosti jízdy, volba jízdní dráhy, respektování značek a poskytnutí pomoci.


forline Promotour

 FB G+ Instagram youtube

telefon Tel.: 515 915 290

Dovolujeme si Vás upozornit, že naše cestovní kancelář FOR-LINE tour je řádně pojištěna pro případ úpadku, a to v rozsahu a za podmínek stanovených zákonem č. 159/99 Sb.

Osobní údaje

Nastavení cookies

ACKA cest

 

 

Top